Finální symposium projektu PONAVE

Pozvnka PONAVE FS Strnka 1

Aktualizováno: Přesnou polohu semináře najdete zde na mapě! Parkování je možné v souběžné Šípkové ulici.

Dovolte, abychom Vás jménem Centra pro otázky životního prostředí, Univerzity Karlovy a norské univerzity HLB, pozvali na závěrečnou akci dvouletého studijního programu PONAVE. Jedná se o finální symposium, které se uskuteční 21. září, 2016 od 9.30 na půdě zemědělské fakulty (učebna Z3) Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích.

Na programu budou nejen zajímavé přednášky na téma venkovského rozvoje, ale budou prezentovány i příklady dobré podnikatelské praxe, doplněné o ochutnávku moravských vín z ekologického vinařství "Veverka". Cílem tohoto setkání je dále ukotvit nově vznikající sít podnikatelů českého venkova a společně se zamyslet nad budoucími možnostmi a projekty, které přispějí k zlepšení venkovského podnikatelského prostředí. Celá akce je zdarma. Více informací o akci i o programu naleznete již tradičně na stránkách www.ponave.cz.

Doufáme, že toto poslední setkání bude přínosem nejen pro zúčastněné, ale hlavně pro dynamicky se rozrůstající podnikatelskou komunitu ČR.

Se srdečným pozdravem,

tým CUEC a HLB

Pozvánku na symposium si můžete stáhnout zde.

Financování

NorwayGrants

Tento projekt byl podpořen v rámci fondů EHP a Norských fondů - Program Spolupráce škol a stipendia (CZ07)